Ogłoszenie

Wielkie Wiosenne Porządki...

#1 2009-01-31 13:19:47

Masia

Panienka z Krainy Dziwów

9119673
Skąd: Skandynawia :'D
Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 532
Punktów :   
Nazwa w Grze: Asia
WWW

Ludzie w My Sims ^^"

A więc już coś zrobiłam(znaczy się zrobiłam wcześniej tylko kartka zginęła xD) I w końcu mam motywację żeby coś napisać ^^
Aha! Proszę nie pisać nic w tym temacie, żeby informacje w nim zawarte były spójne!!
Burmistrz Rosalyn
Lubi: Esencje Jedzenia, Esencje Mądrości
Nie lubi: Esencji dziwnych
Najwyższa pora zmienić miasteczka na lepsze! Zajmij się budowaniem i projektowaniem, podczas gry Pani Burmistrz z przyjemnością skoncentruje się na robocie papierkowej. Rosalyn wprost uwielbia wypełniać formularze, podpisywać dokumenty, pisać listy oficjalne, akceptować budrzety i sortować wszystko ładnie na kupki.
Zadania:
- zrób krzesło
- stwórz mównicę( będą ci potrzebne 4 czerwone jabłka) Za wykonanie dostaniesz projekt krzesła ozdobnego i roślnię doniczkową.
Poppy
Lubi: Esencje Słodkie, Esencje Zabawne
Nie lubi: Esencji Strasznych
Poppy uważe, że kwiaty są totalnie, niesamowicie urocze. Praca w kwieciarni oraz zabawa z siostrą Viollet to ulubione zajęcia Poppy. Szczerze uwielbia ona kwiaty, tęcze no i nalepki.
Zadania:
- zrób kwietnik( będą ci potrzebne 2 esencje szczęścia) Nagroda to nowy projekt stołu.
- stwórz łóżko( będą ci potrzebne 2 esencje żółtego kwiatu) Nagroda to nowy projekt kwietnika

Specjalnie dla Oli:
1. 2 bo tylko tyle na razie zdążyłam zrobic. Wiesz jak chce kogoś dodać to muszę pierw napisać na kartce co lubi, czego nie, opis i zadania i je zrobić. Potem to wszystko przepisać na kompa więc to trochę zajmuje...
2. MIAŁAŚ Tu DO %$^%&^*& NIE PISAĆ!! NATYCHMIAST SKASUJE TEN POST BO SIĘ ROBI BURDEL NA KÓŁKACH!!


by Tino xD Ber-kun nie denerwuj się tak ^^ <tula> :P wszystko będzie dobrze...

Ostatnio edytowany przez Asia (2009-01-31 20:38:06)


http://img641.imageshack.us/img641/3035/sygnarv.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora